אודות בן עמי

קפה וקונדיטוריית "בן עמי המושבה" מזוהה כבר שנים רבות כמותג איכותי שמציע ללקוחותיו מגוון מרשים של מאפים מתוקים ומלוחים נפלאים. מהטעם הנהדר של מאפי בן עמי ומתפריט האוכל המיוחד ,אפשר ליהנות גם בקנייה הביתה וגם בישיבה לארוחה טעימה בבית הקפה שלנו.
ההתחלה הייתה במטבח של סבתא זהבה, שם בן עמי ברתיני שביט פיתח את התשוקה לאפייה ולמד להתמחות בה. הנכד בן עמי, שרכש את המומחיות והמקצועיות במטבח הביתי של סבתא, הפך לקונדיטור בן עמי. אחרי שהדהים את האורחים בבית בעוגות מרשימות ונפלאות במראן ובטעמן, הוא התחיל לקבל הזמנות לאפות גם עבור אחרים. אחר כך התמקצע עוד יותר בלימודי קונדיטוריה בפריז, וב-1990 פתח את קונדיטוריה בן עמי, שהחלה לשווק עוגות ומאפים גם לקהל הרחב.

את המחווה לימים הראשונים ההם, שבהם היה נכד שעוקב אחרי סבתא במטבח, תוכלו לטעום בעוגת הגבינה המפורסמת "סבתא זהבה", , לצד עוד מבחר גדול עוגות מגרות אחרות.

השם "בן עמי המושבה" הינו שם נרדף לאיכות וטעם נפלא מזה כ 12 שנים

מהמוצרים האיכותיים שלנו נהנים ארגונים ולקוחות פרטיים רבים גם מחוץ לבית הקפה בהזמנת מגשי אירוח ואוכל לאירועים, כמו גם ארוחות איכותיות ..

קטלוג המוצרים והמנות שלו כולל מבחר מסחרר של עוגות, עוגיות, מתוקים מיוחדים, קישים, מאפים מלוחים לצד תפריט אוכל עשיר שנבחר בקפידה ע"י השף שמיל הולנד , ועונה גם על צורכיהם של מי שמחפשים מעדנים ללא קמח, לא גלוטן וללא סוכר. והכל בכשרות מהודרת .הקטלוג המרשים מספק גם מענה מושלם להזמנת מגשי אירוח מגוונים וטעימים להפליא לאירוע הקרוב שלכם.

ההקפדה על חומרי גלם משובחים, המומחיות והתשוקה הופכים את המוצרים של בן עמי לחגיגה של ריחות וטעמים.
אתם מוזמנים לטעום בעצמכם ולהתענג על כל ביס!

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה